whatsapp
[email protected] 0850 308 02 32 / 0530 330 18 02

Ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle sınav takvimimiz 27 Mart - 02 Nisan 2023 tarihleri arasında yetkili okullarca belirlenecek olan tarihte ve saat 10.00'da uygulanacaktır. Okul kayıtları ve bireysel kayıtlar 10 Mart 2023 tarihine kadar uzatılmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Öğrencilere matematiği sevdirecek günlük hayatlarında onlara yardımcı olacak analitik düşünmeye sevk edebileceği verileri okumada projeksiyon yapabilmede ellerinde en önemli enstrüman haline getirmek’ amacıyla başlattığı Matematik Seferberliği projesine katkıda bulunmak.

Öğrenim Görmekte Olan İlkokul (1-2-3-4. Sınıflar ) ve Ortaokul (5-6-7-8. Sınıflar) Öğrencileri Katılabilmektedirler.

Uygulama Okulu olarak başvuru yapmak isteyen kurumlarımızın, yarışmayı kendi kurumlarında uygulayabilmeleri için yeterli öğrenci sayısı en az 30 öğrenci olmalıdır. Bu başvuru türüne kayıt yaptıran kurumlarımız yarışmayı sadece kendi öğrencilerine uygulayabileceklerdir.

Yetkili Okul Başvuru kaydı yaptıran kurumlarımızın, yarışmayı uygulayabilmesi için gerekli sayı 200 öğrencidir. Yetkili Okul, kurumunun kendi öğrencileri olmakla birlikte yarışamaya dışarıdan "Bireysel Başvuru" almaya da hak kazanacaktır.

https://www.ulusalmatematiksampiyonasi.com/ internet sitesinden bireysel kayıt butonuna tıklayarak veli kaydınızı oluşturduktan sonra öğrencinin bilgilerini sistem içerisindeki sayfaya kaydedecektir. Ödeme işlemlerinden bilgileri doldurup 100 TL Bireysel Kayıt ödemesini sistemdeki hesaba gönderip dekontu sisteme ekleyeceksiniz. Kaydınız oluşturulmuştur.

Veli kaydınızı tamamladıktan sonra öğrenci işlemlerinden öğrencinizi ekleyip , ödeme işlemlerinden ücret yatırıp pdf dosyasını eklediyseniz bu bilgiler sistemde onay bölümüne düşer. Yönetici 24 saat içinde kayıtları kontrol ederek onay verir. https://www.ulusalmatematiksampiyonasi.com/ İnternet sitesinden giriş yap diyerek mailinizi ve şifreye başında sıfır olmadan cep numaranızı girerek yapılan kaydınızı kontrol edebilirsiniz.

İnternet Sitesi Üzerinden Veli Kaydınızı Oluşturduktan Sonra Mail ve Şifrenizle Sisteme Giriş Yaparak ÖDEME İŞLEMLERİ Bölümünden TÜRKİYE İŞ BANKASI HESAP Numarasına Ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden yazarak bilgi sağlayabilirsiniz. Whatsapp : 0530 330 18 02


Ulusal Matematik Şampiyonası bir markasıdır.